26-01-06

hormonenbom

Er moet iets op gevonden worden. Het is niet plezant meer. Huilen voor het minste, ongelukkig voelen, opgesloten in een emotionele burcht, zuchten, traantjes hier en traantjes daar, rap kwaad, ontgoocheld, nauwelijks kunnen lachen, het allernoodzakelijkste doen, de rest laten, liefst zoveel mogelijk laten, geen energie, geen goesting...

 

Het duurt maar enkele dagen maar enkele dagen teveel. De hormonen vinden hun weg maar niet de weg die ik wil. En het lijkt hoe langer hoe erger te worden.

Op momenten als deze wou ik dat ik als man geboren was...

 

Er zijn vriendinnen die er meer last van hebben en dan zijn er die er helemaal niets van merken en de stralende zelve blijven.

 

Misschien zou het liggen aan de soort pil/ring... whatever er genomen wordt.

Misschien moet ik maar eens iets anders zoeken...

 

Als er nu maar een beetje groen en zonneschijn onze kant van de planeet wou komen opzoeken, tzou al een heel stuk beter gaan!

11:19 Gepost door Lieve Kleine Pirana | Permalink | Commentaren (6) |  Facebook |

Commentaren

ik kan niet spreken uit eigen ervaring, maar ik heb wel al vrouwen emt zo'n syndroom "mogen" ervaren, 'twaait wel voer , zolang de man van je leven heel wat geduld opbrengt, weet dat je geliefd wordt ;-)

Gepost door: lord cms | 26-01-06

... ik sluit mij aan bij Lord cms

Gepost door: G | 26-01-06

... voor het laatste stuk (ietske te vroeg geklikt). Kzal nooit ervaren wat het is, mr zal het ook nooit in twijfel trekken als een vrouw zegt dat ze zich er door niet goed voelt...

Gepost door: G | 26-01-06

Hm... Ik heb al verschillende merken van pil geprobeerd: diane, yasmine, harmonet (?), nog iets anders (?), en nu neem ik Cerazette. Met veel merken had ik last van migraine, best zwaar (bed in in donkerte en stilte, niet eten, drinken (zelfs geen water) of bewegen). Van 'hormonen' had ik eigenlijk nooit last. Weinig of geen buikpijn, altijd humeur als een zonnetje. Cerazette heeft geen pauzeweek, en bij veel vrouwen verminderen de maandstonden (minder vaak tot helemaal niet meer en minder zwaar). Dus nu heb ik wel minder last van migraine (sinds een jaar of... vier denk ik). Sinds een half jaar merk ik echter wel buikpijn en lage rugpijn tijdens 'die periode van de maand'. Maar dat is nog niet het ergste. De dag voor het begint vlieg ik garantie uit voor niks tegen mijn lief. En ik ben helemaal geen opvliegend type! Dan hoor ik mezelf snauwen of cynisch praten en denk ik: wie is dat? Ik herken mezelf niet! En dat allemaal zonder reden. De dag erna heb ik dan garantie mijn regels... Dit is nog maar een paar maanden zo, terwijl ik al vier jaar of langer dezelfde pil neem. Ik denk dat het aan veranderende hormonen binnen mijn lichaam ligt, niet aan hormonen die ik via pil inneem...

Gepost door: liza | 26-01-06

@ Liza Wel ik dacht dat ik daar vroeger ook zo gene last van had, het is ook pas het afgelopen jaar beginnen verergeren. De hormonen binnen je lichaam? Heb ook al gehoord dat het aan de periode van het jaar zou kunnen liggen en dat we dringend wat zon moeten zien...

Gepost door: Piranake | 27-01-06

Hormonen in het lichaam Ik bedoel de hormonen die sowieso in je lichaam aanwezig zijn, zonder die van de pil meegerekend. Misschien dat je 'natuurlijke' hormonenspiegel (voor zover die er nog is als je de pil neemt) ook kan veranderen om een of andere reden... Je blijft dezelfde hoeveelheid hormonen innemen door de pil, maar misschien dat de verhouding tussen je eigen 'natuurlijke' hormonen wat zoek is op een of andere manier? (Leeftijd, voeding, beweging, emoties...?)

Pfff... Ik krijg dit niet fatsoenlijk uitgelegd. En heb ook helemaal geen zin om het uit te leggen.

*snauw snauw*

Gepost door: liza | 27-01-06

De commentaren zijn gesloten.